Хто ми:

Комітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – постійно діючий консультаційно-дорадчий орган, що  об’єднує бізнесменів та експертів різних галузей і сфер діяльності.

Маємо на меті бути практичним інструментом підтримки українського бізнесу при здійсненні експортної діяльності, а також реалізації  інвестиційних проєктів.  Налагоджуємо діалог  між представниками бізнесу та державного сектору заради вирішення нагальних питань, об’єднуємо зусилля по залученню інвестицій, підтримки і розвитку вітчизняних підприємців.

У своїй роботі керуємось законодавством України, уставом КТПП, рішенням Президії та Ради Київської ТПП.

Свою діяльність здійснюємо на громадських засадах, самостійно визначаємо порядок та регламент роботи.

Наша Місія:

Відстоювати інтереси бізнесу, допомагаючи створювати належні умови та відкриваючи нові можливості для розвитку українського експорту.

У синергії і співпраці із бізнесом, державним сектором та експертами формувати середовище, привабливе для інвестицій та сприятливе для економічного зростання нашої держави.

Календар подій

< 2021 >
Листопад
«
»
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
1
2
3
 • Міжнародна виставка « FoodExpo Qazakhstan»
  All day
  03/11/2021-05/11/2021

  Міжнародна виставка FoodExpo Qazakhstan – одна з провідних азіатських продовольчих виставок з міжнародною участю. Тут компанії з усього світу останні тенденції, продукти і технології виробництва та маркетингу продуктів харчування.

  Розділи виставки: Риба та морепродукти, Молочні продукти, морозиво Масложирова продукція, Кондитерські та хлібобулочні вироби, Бакалія, Овочі та фрукти, консервовані продукти, Заморожені продукти, Дитяче та дієтичне харчування, чай та кава, Безалкогольні напої Алкогольні напої

  Місце проведення: м. Алмати, МВК “Атакент-Экспо”, Республіка Казахстан.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
 • Виставка Agritechnica
  All day
  14/11/2021-20/11/2021

  Міжнародна виставка Agritechnica проводиться раз на два роки і є одним із найбільших міжнародних виставкових форумів в області сільськогосподарської техніки та обладнання. Agritechnica – це не тільки огляд останніх досягнень в галузі сільськогосподарського машинобудування: виставка визначає основні тенденції розвитку світового агропромислового комплексу на найближчі два роки – саме з такою періодичністю вона проводиться з 1985 року.

  Місце проведення: м. Ганновер, Німеччина.

15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • Конференція і виставка «Food Ingredients Europe»
  All day
  30/11/2021-02/12/2021

  Food Іngredients Europe – Міжнародна конференція і виставка харчових добавок, інгредієнтів та контролю якості FI Europe проводиться 1 раз в 2 роки з ротацією місця проведення (Німеччина, Великобританія, Франція). FI Europe в Лондоні, займала 5782 кв. м, брало участь понад 1100 компаній, виставку відвідали 18500 фахівців з 145 країн світу.

  Відвідувачі FI Europe представляють компанії, що працюють в сферах харчової промисловості, біотехнологій, дієтичних добавок, виробництва фармацевтичної продукції, медичних та дослідні інститути, офіційні організації, оптово-роздрібний сектор торгівлі, рекламу і маркетинг. Паралельно виставці проводиться Міжнародна конференція і виставка натуральних інгредієнтів Natural Ingredients.

  Місце проведення: м. Франкфурт на Майні, Німеччина.

Грудень
Грудень
Грудень
Грудень
Грудень

Послуги Комітету

Члени Комітету можуть користуватись усіма послугами, що надає Київська торгово-промислова палата

Новини

Експорт та імпорт України зросли на третину. З ким найбільше

Експорт та імпорт України зросли на третину. З ким найбільше

Держстат підрахував скільки наторгували вітчизняні бізнесмени у 2021 році. Згідно з офіційними даними, експорт з України зріс на 34% і ста ...
Україна й Туреччина підписали історичну угоду про зону вільної торгівлі

Україна й Туреччина підписали історичну угоду про зону вільної торгівлі

Переговори тривали з 2011-ого року, коли було підписано Декларацію про стратегічне партнерство країн. В рамках ЗВТ Туреччина встановить%-в ...
Інвестиційні ризики в Україні та світі: чого чекати через ескалацію

Інвестиційні ризики в Україні та світі: чого чекати через ескалацію

Національний банк погіршив свій прогноз зростання ВВП України у 2022 році з 3,8 % до 3% через геополітичну ситуацію, а також значно збільш ...